Logopedas Vilniuje

+37067466979


Esu logopedė – specialioji pedagogė Grita LabanauskienėManau, man labai pasisekė, nes jau septynerius metus dirbu labai mylimą, mano asmenybei tinkantį darbą. Žinias kaupiau teikdama logopedinę ir specialią pagalbą ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų vaikams. Jei paklaustumėte, kodėl pasirinkau ir dirbu šį darbą, atsakyčiau -  jaučiuosi savo kelyje prisidėdama prie vaiko gerovės kūrimo. Noriu jam padėti, o vėliau stebėti labiau savimi pasitikintį, dėl savo mažesnio ar didesnio trūkumo savyje neužsidariusį, laimingą vaiką.  

Vadovaujuosi principais

Pagrindinis, vienas svarbiausių principų mano darbe – ryšys su vaiku. Pirmiausia stengiuosi juos pažinti, įsigilinti į jų pomėgius ir interesus. Tuomet atsiveria tiesesnis kelias į kalbos ir kalbėjimo, mokymosi sunkumų įveikimą. Kita, nemažiau svarbi sėkmingo darbo dalis – bendradarbiavimas su tėvais. Labai svarbu gauti informaciją ir turėti teisingą priešistorę pradedant sunkumų įveikimo kelią. Abipusis specialisto ir tėvų susikalbėjimas padeda užtikrinti kalbos korekcijos, mokymosi sunkumų įveikimo tęstinumą. Pagrindinė mano  darbo esmė – kalbos ir kalbėjimo sutrikimų šalinimas, mokymosi sunkumų įveikimas, parenkant tinkamiausius būdus, metodus ir priemones konkrečiam atvejui.  

 Kas padeda augti ir tobulėti

Kiekvienas vaikas suteikia galimybę tobulėti - ieškoti vis naujesnių sudominimo būdų, kurti ir pateikti vis kitokių (susietų su vaiko pomėgiais ir interesais) užduočių,  naujų priemonių. Kadangi gyvenimas tapo neįsivaizduojamas be informacinių technologijų, savo darbe saikingai ir labai apgalvotai jas taikau. Apie tai aprašiau straipsnyje „IKT panaudojimo galimybės specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniams“. Tobulėti padeda ir nuolatinis seminarų lankymas, domėjimasis naujausia literatūra, konsultavimasis PPT tarnyboje, tinkamo sprendimo ieškojimas diskutuojant su kolegėmis.